Каталог дозиметрів, радіометрів Купити дозиметр, радіометр в Києві, Україні Прилади для вимірювання радіації

головна
дозиметри, радіометри
гаусметри
алкотестери, алкометри
нітратоміри, нітрат-тестери
газоаналізатори
водоаналізатори
аксесуари
послуги
оплата
доставка
контакти
статті

телефони:
міський
(044) 393-39-93
MTC
---------------------
KievStar
---------------------
Лайф
 
білайн
 
info@doza.net.ua

Русский English  

Ціна:
0 грн.
Наявність:
немає

Індикатор-сигналізатор пошуковий ІСП-РМ1401МА

Прилад призначено для:

  • пошуку і локалізації радіоактивних джерел;
  • вимірювання потужності дози гама-випромінення.
Прилад автоматично або за командою вимірює і запам'ятовує радіаційний фон, потім реагуючи на його найменшу зміну. В приладі програмується пороговий рівень спрацьовування для регулювання частоти хибних спрацьовувань. Передбачена звукова, світлова і вібраційна сигналізація (зовнішній сигналізатор) при перевищені встановленого порогового рівня.
ІСП-РМ1401МА

Прилад може використовуватися широким колом фахівців (персоналом атомних станцій, радіологічних лабораторій, співробітниками аварійних служб, цивільної оборони, пожежної охорони, поліції, співробітниками митних і прикордонних служб, служби безпеки) для виявлення і локалізації гама-випромінюючих джерел в приміщеннях, транспортних засобах, території і т.п.

Прилад випускається Білоруським підприємством Полімастер і призначений для роботи в жорстких польових умовах. В приладі реалізовано можливість запису результатів вимірювань (у т.ч. спрацьовувань і стану приладу) в свою енергонезалежну пам'ять і послідуюча передача даних (по ІЧ-каналу зв'язку) до персонального комп'ютеру для аналізу (спеціальне програмне забезпечення надається безкоштовно). За окрему плату прилад може комплектуватися телескопічною штангою. Гарантія: 18 місяців.

ПОВЕРНУТИСЯ НА СТОРІНКУ ВИБОРУ ДОЗИМЕТРІВ


2020