Каталог дозиметрів, радіометрів
БЕЗПЕКА,
НАДІЙНІСТЬ,
ПРОСТОТА.
міський  (044) 393-39-93
MTC  ---------------------
KievStar  ---------------------
info@doza.net.ua
 головна        оплата        доставка        послуги        контакти        статті        аксесуари
РусскийEnglish


 Лабораторний нітратомір "Н-405"

СОЕКС

Ціна:
0 грн.
Наявність:
немає

сертифікат

Нітратомір Н-405 - це універсальний прилад, призначений для вимірювання концентрації нітратів (рсNO3), електрорушійної сили (ЕРС), масової частки (масової концентрації) нітратів у воді і рідких пробах, підготовлених за стандартними методиками вимірювань. Нітратомір також може вимірювати концентрацію нітратів у режимі експрес аналізу безпосередньо в соку овочів і фруктів.

В основі роботи нітратоміра лежить потенціометричний принцип вимірювання нітратів з використанням виборчої (селективної) до сполуки нітратів електрохімічної комірки. Конструктивно нітратомір складається з вимірювального перетворювача і електрохімічної комірки. Електрохімічна комірка включає в себе нітратселектівний і хлорсрібний електрод (електрод порівняння). Вміщена у водний розчин електрохімічна комірка формує ЕРС, величина якої залежить від концентрації нітратів. Вимірювальний перетворювач, використовуючи інформацію з пари електродів, розраховує концентрацію нітратів.

Нітратомір вимірює концентрацію нітратів у воді (соках), овочах, фруктах і продуктах харчування у відповідності з існуючими методиками вимірювання нітратів. Нітратомір вимірює масовий вміст нітратів на одиницю об'єму і масову концентрацію нітратів на одиницю ваги і підходить для санітарно-епідеміологічних служб, лабораторій ветеринарної медицини, виробничих лабораторій підприємств з вирощування та переробки сільськогосподарської продукції.

У приладі передбачена перекалібрування, живлення від батареї 9В або мережі 220В. У комплект поставки крім нітратоміра входять вимірювальні електроди (2 шт.), блок живлення від електромережі 220В і посібник з експлуатації. Інтерфейс користувача - російською, українською та англійською мовами. У разі проведення офіційних вимірювань прилад підлягає періодичній повірці з частотою не рідше 1 разу на рік.

Параметр
-
Значення
Види продуктів що вимірюються (по нітратам)
-
будь-який
Діапазон вимірювань концентрації нітратів
нітрати
2 - 39000 мг/дм3
(8 - 65000 мг/кг)
Похибка вимірювання концентрації нітратів
-
±10%
Діапазон вимірювань рNO3
-
0,2...4,7
Основна похибка вимірювання рNO3
-
±0,02
Діапазон вимірювання ЕРС
-
2...550 мВ
Абсолютна похибка вимірювання ЕРС
-
±1,5 мВ
Діапазон робочих температур
-
+10...+35°C
Час роботи від одного комплекту батарей
-
н/д
Тип (кількість) батарей
-
220В або "Крона"
Зв'язок с комп'ютером
-
ні
Додаткові функції
термометр
термометр
Габаритні розміри
-
190х105х60 мм
Вага
-
300 г
Гарантійний термін експлуатації
-
12 міс.
Держповірка (періодичність повірки)
держповірка
є (12 міс.)
Країна-виробник
-
Україна

ПОВЕРНУТИСЯ НА СТОРІНКУ ВИБОРУ НІТРАТОМІРІВ


2020