Каталог дозиметрів, радіометрів Купити дозиметр, радіометр в Києві, Україні Прилади для вимірювання радіації

головна
дозиметри, радіометри
гаусметри
алкотестери, алкометри
нітратоміри, нітрат-тестери
газоаналізатори
водоаналізатори
аксесуари
послуги
оплата
доставка
контакти
статті

телефони:
міський
(044) 393-39-93
MTC
---------------------
KievStar
---------------------
Лайф
 
білайн
 
info@doza.net.ua

Русский English  

Імпульс
Технічні характеристики (детально)

Гц кГц вісі звук
пояснення до піктограм

Ціна:
0 грн.
Наявність:
немає

Побутовий індикатор напруженості електро-магнітного поля "Імпульс"

Даний прилад, виробництва Росії, призначений для використання в побуті, виявлення і вимірювання рівня електричного і магнітного (не іонізуючих!) випромінювань від побутових електроприладів (телевізорів, комп'ютерів, микрохвильових пічей, радіотелефонов і т.п.), ліній електропередач і радіоантен, електродвигунів, пошуку електропровідки і т.п.
Імпульс
Імпульс комплект

Дослідження показують, що постійне перебування в підвищених електро-магнітних полях, що створюються побутовими електроприладами, є причиною виникнення цілого ряду хвороб починаючи від підвищеної втомлюваності і дратівливості і закінчуючи лейкемією і ембріональними відхиленнями.

У даному приладі вимірювання здійснюється для електричного поля в 2-х ортогональних вісях (X,Y), а для магнітного - в 3-х вісях (X,Y,Z). В приладі встановлюються порогові рівні електромагнітного випромінювання, при перевищенні яких вмикається світлозвукова сигналізація. За допомогою побутового індикатора електромагнітних полів "Імпульс" можна визначити міру відповідності довкілля санітарно-епідеміологічним вимогам. Гарантія: 12 місяців.

ПОВЕРНУТИСЯ НА СТОРІНКУ ВИБОРУ ГАУСМЕТРІВ


2020