Каталог дозиметрів, радіометрів Купити дозиметр, радіометр в Києві, Україні Прилади для вимірювання радіації

головна
дозиметри, радіометри
гаусметри
алкотестери, алкометри
нітратоміри, нітрат-тестери
газоаналізатори
водоаналізатори
аксесуари
послуги
оплата
доставка
контакти
статті

телефони:
міський
(044) 393-39-93
MTC
---------------------
KievStar
---------------------
Лайф
 
білайн
 
info@doza.net.ua

Русский English  

GD-3300

Ціна:
0 грн.
Наявність:
немає

Детектор горючих газів
"GD-3300"

Даний прилад призначений для виявлення витоків горючих газів з труб, котлів, балонів і т.п.
GD-3300

Прилад оснащений світлодіодними індикаторами, гніздом для навушників, а також гнучким шнуром завдовжки 40 см, що дає можливість знаходити і контролювати витоки газу у важкодоступних місцях. Зручність в користуванні приладом забезпечують звукові і світлові попередження при 10% НКМПП* метану, налаштування повідомлень, легке управління однією рукою, а також удароміцний кейс для зберігання приладу. Час спрацьовування - менше 2 с до 40% НКМПП, чутливість - 50 мг (ppm) метану. Гарантія: 6 місяців, виробник: Китай.

Детектор виявляє наступні гази і випари: природний газ (метан - CH4), пропан (C3H8), бутан (C4H10), ацетон (C3H6O), спирт (метанол - CH3OH, етанол - C2H5OH), сірководень (H2S), аміак (NH3), бензин, авіапаливо (керосин), розчинники, нафта. Реагує на водяну пару і дим. Прилад може бути відкалібрований для інших видів газів і концентрацій.

* - НКМПП (Нижня Концентраційна Межа Поширення Полум'я) - це мінімальна концентрація горючої речовини (газу або пари) в однорідній суміші з окислювачем (повітрям, киснем і ін.) при якому можливе поширення полум'я по суміші на будь-яку відстань від джерела запалення - відкритого зовнішнього полум'я або іскрового розряду.

ПОВЕРНУТИСЯ НА СТОРІНКУ ВИБОРУ ГАЗОАНАЛІЗАТОРІВ


2020