Каталог дозиметрів, радіометрів Купити дозиметр, радіометр в Києві, Україні Прилади для вимірювання радіації

головна
дозиметри, радіометри
гаусметри
алкотестери, алкометри
нітратоміри, нітрат-тестери
газоаналізатори
водоаналізатори
аксесуари
послуги
оплата
доставка
контакти
статті

телефони:
міський
(044) 393-39-93
MTC
---------------------
KievStar
---------------------
Лайф
 
білайн
 
info@doza.net.ua

Русский English  

СРК-АТ2327
Технічні характеристики (детально)

гамма-випромінення рентгенівське випромінення нейтронне випромінювання держповірка бризкозахист зв'язок з ПК
пояснення до піктограм

Ціна:
0 грн.*
Наявність:
немає


* - вказана ціна приладу з мінімальною (базовою) комплектацією

Система радіаційного контролю СРК-АТ2327

Вимірник-сигналізатор СРК-АТ2327 випускається Білоруським підприємством Атомтех і забезпечує побудову гнучкої і надійної багатоканальної стаціонарної системи, призначеної для контролю радіаційної обстановки на території радіаційно небезпечних об'єктів, територій і приміщень, проведення радіаційного моніторингу довкілля.

СРК-АТ2327

Вимірник-сигналізатор будується на основі інтелектуальних блоків детектування (БД) гамма-випромінювання БДКГ-02, БДКГ-04, БДКГ-11/1, БДКГ-27 і нейтронного випромінювання БДКН-02, БДКН-04. Блоки детектування – це повністю самостійні прилади, що здійснюють вимір потужності дози гамма- і нейтронного випромінювання і щільності потоку нейтронів з інтервалом 2 секунди і керують звуковою і світловою сигналізацією, призначеною для сповіщення персоналу про виникнення радіаційної небезпеки. Інформація з БД передається на пульт управління (ПУ) по інтерфейсу RS485 або в ПЕОМ по інтерфейсах RS232 або USB (через інтерфейсний адаптер).

На ПУ відображуються значення вимірюваної величини в точці контролю будь-якого вибраного БД і реальний час. Перевищення порогових рівнів або відмова будь-якого компонента системи супроводяться звуковим і світловим сигналами з вказівкою на табло ПУ зони критичної ситуації. ПУ забезпечує установку порогів для кожного БД, контроль стану БД, корекцію годинника реального часу, захист паролем заданих функцій, перегляд історій зміни потужності дози і перевищення встановлених порогових рівнів в кожній контрольній точці.

До кожного блоку детектування може бути підключене інформаційне табло для відображення результатів виміру, попереджувальних повідомлень і інформації про поточний час і температуру довкілля.

При організації системи з використанням ПЕОМ, програмне забезпечення дозволяє робити налаштування і зміну конфігурації системи, прочитування даних і їх аналіз. На екран комп'ютера виводиться план контрольованого об'єкту і значення потужності дози гамма-випромінювання в контрольованих точках, які представляються у вигляді графіків і таблиць. Перевищення порогових рівнів на БД системи або відмову будь-якого компонента системи відображуються на екрані і супроводяться звуковими сигналами.

Вимірювальні канали даної системи радіаційного контролю підлягають періодичній перевірці з частотою не рідше за 1 раз в рік. Гарантія: 12 місяців.

До складу вимірника-сигналізатора повної комплектації входять: блоки детектування гамма-випромінювання, блоки детектування нейтронного випромінювання, пульт управління, пристрої сигналізації, клемні коробки, комутатори, адаптер інтерфейсний, джерело живлення або адаптер мережевий, пульт перевірки блоків детектування. Комплект постачання уточнюється при замовленні.

ПОВЕРНУТИСЯ НА СТОРІНКУ ВИБОРУ ДОЗИМЕТРІВ


2020