Каталог дозиметрів, радіометрів
БЕЗПЕКА,
НАДІЙНІСТЬ,
ПРОСТОТА.
міський  (044) 599-10-11
MTC  (097) 559-01-01
KievStar  (095) 559-01-01
info@doza.net.ua
 головна        оплата        доставка        послуги        контакти        статті        аксесуари
РусскийEnglish

Надання дозиметрів в тимчасове користування (оренду)

Порядок передавання приладу в оренду:

  1. Прилад передається в оренду (прокат) в нашому офісі і за умови надання застави, що дорівнює 100% вартості приладу.
  2. При передаванні приладу в оренду складається двосторонній акт, в якому вказується дата і час передавання, найменування приладу і його заводський номер, сума застави.
  3. З моменту передавання орендатор користується приладом протягом від 2 до 10 днів (після 10 днів використання прилад автоматично стає власністю орендатора, застава при цьому не повертається).
  4. При поверненні перевіряється працездатність і зовнішній вигляд приладу, його заводський номер і відсутність радіоактивного забруднення.
  5. Якщо прилад проходить перевірку - орендатору повертається застава з вирахуванням вартості оренди (вартість одного дня оренди - від 100 грн.). Якщо прилад не проходить перевірку - від залишається у власності орендатора, застава при цьому не повертається.

Вимірювання іонізуючих випромінень в Києві з видачею офіційного заключення

Вимірювання іонізуючих випромінювань (радіоактивних речовин) проводяться висококваліфікованими фахівцями (які пройшли відповідну підготовку як в Україні, так і за кордоном) акредитованої вимірювальної лабораторії з використанням відповідних акредитації засобів виміру (дозиметрів, радіометрів, спектрометрів). Ціна - договірна. Види вимірюваних випромінювань: альфа-, бета-, і гамма-випромінювання, концентрація радону (Rn-222) в повітрі. За результатами виміру оформляється відповідний результуючий акт, який може використовуватися при здачі об'єктів будівництва, пред'являтися разом матеріалами, сировиною, готовою продукцією і т.п. Виїзд для проведення виміру можливий протягом доби, термін видачі акту - залежно від типа і об'єму вимірів.


2008-2015