Каталог дозиметрів, радіометрів
БЕЗПЕКА,
НАДІЙНІСТЬ,
ПРОСТОТА.
міський  (044) 221-35-86
MTC  ---------------------
KievStar  ---------------------
info@doza.net.ua
 головна        оплата        доставка        послуги        контакти        статті        аксесуари
РусскийEnglish


 Радіометр-дозиметр РКС-01 "СТОРА-ТУ" (нова з bluetooth) + штанга

РКС-01 "Стора-ТУ"

Ціна:
0 грн.
Наявність:
немає

РКС-01 "Стора-ТУ" комплект
сертифікат

Даний дозиметр-радіометр є покращеною версією радіометра РКС-01 "СТОРА-ТУ" - вони мають ідентичний вимірювальний тракт, проте РКС-01 "СТОРА-ТУ з bluetooth" володіє набагато більшими функціональними можливостями налаштування, обробки та візуалізації результатів вимірювань. Прилад може використовуватися для виконання вимірювань іонізуючих випромінень (радіації) включаючи потужність дози гама-випромінення та поверхневу щільність потоку бета-часток. Додатково в радіометрі є функції годинника з датою, підсвічування дисплею і сигналізації про розряд батарей. В радіометрі програмуються значення порогових рівнів потужності дози гама-випромінення та поверхневої щільності потоку бета-часток. Радіометр подає однотональний звуковий сигнал (можливо відключити) при потраплянні гама-кванту або бета-частинки в детектор і сигнал двох тональностей при перевищені порогу. Додатково на екрані відображається вид вимірюваного випромінювання, його величина і інтенсивність, поточна похибка вимірювання у %, час, заряд батарей, поріг при перевищенні якого включиться сигналізація.

Радіометр використовується для дозиметричного контролю на промислових підприємствах, для екологічних досліджень, для контролю радіаційної чистоти житлових приміщень, будівель і споруд, прилеглих до них територій, предметів побуту, одягу, будматеріалів, поверхні грунту на присадибних ділянках, транспортних засобів, грошових знаків (банкнот) і монет, для оцінки радіаційного забруднення лісових ягід і грибів, риби та дичі, як наочний засіб для учбових установ та служб ЦО.

Найважливішою перевагою даного приладу є те, що в його корпусі розміщено 4 лічильники Гейгера замість одного. Завдяки цьому радіометр має підвищену чутливість, відповідає ряду нормативних вимог і може використовуватися для контролю металобрухту. Додатково, даний прилад має бризкозахищений корпус, що дозволяє проводити вимірювання під час дощу або снігопаду. Для проведення вимірювань у труднодоступних місцях або у поверхні земли передбачена можливість закріплювати прилад на розкладну телескопічну штангу (довжина штанги від 30 см до 1 м, вага 0,3 кг), яка входить в комплект постачання. Завдяки вбудованої пам'яті дозиметр дозволяє вести журнал вимірювань, а також зберігати настройки користувача при виключенні живлення. Дана модель дозиметра має зв'язок з комп'ютером, який використовується для передачі журналу вимірювань в off-line режимі (спеціальне програмне забезпечення постачається в комплекті з приладом). В комплект входить сумка зі щільної тканини для носіння приладу і штанги на плечі і його захисту від бруду та ударів.

Радіометр внесений до Держреєстру засобів вимірювальної техніки України і у випадку проведення офіційних вимірювань підлягає періодичній повірці з частотою не рідше 1 разу на рік.

Параметр
-
Значення
Тип детектора / (кількість)
-
Лічильник Гейгера
СБМ-20 / (4)
Вимірювання потужності еквівалентної дози (ПЕД) гамма-випромінення
гамма-випромінення
0,1 - 999,9 мкЗв/год
Похибка вимірювання ПЕД гамма-випромінення
-
±15 і вище
Вимірювання сумарної (накопиченої) еквівалентної дози (ЕД) гамма-випромінення
-
-
Похибка вимірювання ЕД гамма-випромінення
-
-
Енергії гамма-випромінення, що реєструються
-
50 кеВ - 3,0 МеВ
Вимірювання щільності потоку бета-часток
бета-випромінення
5 - 100 000 част./(см2*хв.)
Похибка вимірювання щільності потоку бета-часток
-
±20 і вище
Енергії бета-випромінення, що реєструються
-
0,5 - 3,0 МеВ
Діапазон робочих температур
-
-20...+50°C
Клас захисту
бризкозахист
Час роботи від одного комплекту батарей
-
2500 годин
Тип (кількість) батарей
-
ААА (2)
Вбудована пам'ять
память
є
Зв'язок з комп'ютером
звязок з ПК
так (bluetooth)
Додаткові функції
-
годинник
Габаритні розміри
-
155х70х35 мм
Вага
-
440 г
Розрахунковий термін експлуатації
-
6 років
Гарантійний термін експлуатації
-
18 міс.
Сертифікат (періодичність повірки)
держповірка
є (12 міс.)
Країна-виробник
-
Україна

ПОВЕРНУТИСЯ НА СТОРІНКУ ВИБОРУ ДОЗИМЕТРІВ


2008-2018